S 1 260 203 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj si | za堯 bloga
Kana ATOM Kana RSS

NOWY SEZON ROZGRYWEK 2011/2012

czwartek, 23 lutego 2012 21:36

Liga Powiatowa MTS gra dalej. W tym sezonie wiele zmian. Niestety nie uda這 si zorganizowa i zmobilizowa do gry moich zawodników z ekipy Dream Teamu. Osobi軼ie chc帷 nadal aktywnie gra i uczestniczy w wydarzeniach naszej ligi zg這si貫m si jako graj帷y zawodnik do ekipy Cisowej. Aktualne wyniki i tabele tego sezonu s prezentowane na 鈍ietnej stronce ekipy z Piotrowic. Poni瞠j podaj linka do aktualnej tabeli sezonu 2011/2012.

wtorek, 11 maja 2010 15:02

Mistrzowie obronili tytu. Ju kolejk wcze郾iej po pora盧e Cisowej w Pietrowicach mieli zapewnione pierwsze miejsce (decydowa bilans ma造ch meczy, kt鏎y mieli tak dobry 瞠 nawet pora磬a do zera z Cisowa niczego nie zmienia豉). Jednak mistrzowie to mistrzowie. W ostatnim meczu pokazali swoj klas. Dodam 瞠 obie dru篡ny zas逝篡造 na s這wa uznania za ca造 sezon, za wspania陰 gr i wzniesienia poziomu naszych rozgrywek prawie do jakio軼i bundesligi. Obie ekipy gra造 te sportowo do ko鎍a. Ostatni mecz by tego potwierdzeniem. W ekipie Cisowej pojawi si znakomity zawodnik Piotr Wilk na codzie graj帷y w III Ligowym klubie z K這dnicy. Zagra tak瞠 najlepszy zawodnik sezonu czyli Andrzej 安ierzewski no i najwi瘯szy pasjonat ping ponga i kapitan ca貫j dru篡ny znany wszytskim Janek "Tygrys" Pankiewicz. Stare Ko幢e na ten mecz powo豉這 swojego wychowanka m這dego Kub Sitkiewicza. Nie mia貫m jeszcze okazji ogl康a jego gry ale z tego co wiem to zawodnik genialny. Gra w II Lidze i obecnie to chyba najlepszy i najzdolniejszy zawodnik tenisa sto這wego z K璠zierzyna-Ko幢a i okolicznych powiat闚. To wspania貫 瞠 w naszej Lidze w meczach najlepszych dru篡n spotykaj si wszyscy: amatorzy, dawni zawodnicy, pasjonaci i prawdziwe gwiazdy. To zn闚 pokazuje jak wspania陰 jest nasza dyscyplina. Jak ma造mi 鈔odkami mo積a zorganizaowa ciekawe widowiska. Jak przy odrobinie ch璚i mo積a na najni窺zym mo磧iwym poziomie orgaznizacyjnym stworzy co pi瘯nego. I nie chodzi tu przecie o jakie nagrody, pieni康ze czy kontrakty. Chodzi o wspania陰 zabaw i wsp鏊ne uczestniczenie w sportowej rywalizacji.
       Mecz wygrany przez Stare Ko幢e. Potwierdzenie mistrzosta. Prze豉mali "kompleks" Cisowej bo przecie od 4 czy 5 spotka (陰cznie z pucharem) nie mogli pokona najgro幡iejszego konkurenta. Wsparcie ze strony Jakuba doda這 im pewno軼i i wiary. Zagrali jeszcze lepiej. Cisowa te gra豉 wspaniale. Zabrak這 jednak determinacji i mo瞠 troch zakoczy豉 ich wzmocniona ekipa Starego Ko幢a. A si boj my郵e co mo瞠 by w nowym sezonie. Czym jeszcze zaskocz nas obie ekipy. Mo瞠 doczekamy udzia逝w naszych rozgrywkach pierwszoligowc闚 albo kogo z zagranicy. Mo瞠 zobaczymy przy stole jakiego chi鎍zyka? Obie ekipy mimo naprawd mocnych sk豉d闚 nie zapominaj tak瞠 o swoich amatorskich i troch mniej ogranych zawodnikach dla kt鏎ych ta liga jest wspania陰 mo磧iwo軼i  pogrania i cho przez chwil poczucia si niczym zaowdowi sportowcy. Poczucia meczowej adrenaliny, rywalizacji, sposob闚 rozgrywania meczy, taktyki. To pi瘯ne.
       Sezon si jednak powoli ko鎍zy. Zosta造 jeszcze zaleg貫 mecze i cho najwa積iejsze rozstrzygni璚ia ju pad造 bo na trzecim stopniu podium jest dru篡na Pietrowic (tu te wielkie brawa - pierwszy sezon start闚, wspania豉 organizacja, pasja, zdolny do 鈍ietnej gry sk豉d, 鈍ietna i ambitna m這dzie prowadzona przez Rafika i Ditiego, kt鏎ych gor帷o pozdrawiam). Rozgrywamy jeszcze Puchar Ligi o kt鏎ym w osobnym wpisie b璠zie szerzej. B璠zie te jeszcze na pewno sporo podsumowa na koniec Sezonu. Na razie tyle. Pozdrawiam serdecznie wszystkich graj帷ych, organizuj帷ych i kibicuj帷ych nam przyjaci馧. Tworzymy wsp鏊nie wspania陰 pinglow spo貫czno嗆, kt鏎a powinna by przyk豉dem dla innych.

P.S. Wychodz z propozycj zorganizowania na zako鎍zenie rozgrywek jakiego fajnego spotkania. Rozdanie puchar闚 i wyr騜nienie najlepszych powinno mie swoj rang i ciekaw opraw. Mo瞠 zrobimy na koniec w jak捷 sobot lub niedziel taki ma造 piknik (ognisko, kie豚aski, mo瞠 by i muzyka dla ch皻nych) bez jaki dodatkowych koszt闚. Ka盥y we w陰sny mzakresie w zale積o軼i od potrzeb z w豉snym prowiantem. Miejsce si na pewno znajdzie (mam ju dwa ciekawe). Kilka 豉w i sto堯w, grill i ognisko, do tego dla ch皻nych pobiesiadowa d逝瞠j muzyka i ta鎍e. To mo瞠 by spokojnie gdzie od 15 w wolny dzie - spotkanie dla wszystkich zawodnik闚, znajomych i rodzin. Mo積a by zabra 穎ny, dzieciaki. Zrobi jakie ciekawe konkursy. Zintegrowa si. My郵a貫m te o jakim rozrywkowym turnieju dla kobiet lub np granie miksta (pary m瘰ko - damskie rozlosowane). Oczywi軼ie dla ch皻nych. Oczywi軼ie bez presji a w formie rozrywkowej. Takie spotkanie by這by czym wyj徠kowym i ciekawym. Czekam na wasze opinie w tej sprawie. Organizacj z ch璚ia si zajm.

LZS Stare Ko幢e - KS Cisowa 8:4

relacja i zdj璚ia ze strony dru篡ny Starego Ko幢a i jej wspania貫go kapitana Sebastiana Czoga造:

D逝go rozmy郵ali鄉y nad strategi jak zastosowa na mecz z KS Cisowa. Przeciwnika zaskoczyli鄉y powo豉niem na to spotkanie naszego juniora 17-to letniego wychowanka naszego klubu Jakuba Sitkiewicza, kt鏎y u nas rozpoczyna swoj karier przed pi璚ioma laty. Najwa積iejsze by這 dobre rozstawienie debli, 瞠by zdoby jeden punkt (takie by這 nasze za這瞠nie). Przebieg meczu rozpocz掖 si dla nas wspaniale. Odnie郵i鄉y dwa deblowe zwyci瘰twa. Nasz "eksportowy" debel rozstawiony tradycyjnie na "1"  Gom馧ka/Wydra pewnie pokonuje Pankiewicza i Cembale 3 - 0 (11-1, 12-10, 11-8). Druga para deblowa na ten mecz to Sitkiewicz/Czoga豉. Nie wiedzieli鄉y jak zagramy, gdy nie grali鄉y razem ponad dwa lata, a los rzuci nas na g喚bok wod. Na przeciwko nas stan窸a para Wilk/ 安ierzewski. Wynik meczu zaskakuj帷y. Pokonujemy do鈍iadczonych rywali r闚nie g豉dko 3 - 0 (11-7, 11-4, 11-8). Single rozpoczyna Sitkiewicz i Wydra. Sitkiewicz pokonuje Cembale 3 - 0, a Wydra gra fantastyczny mecz ze 安ierzewskim. Przeciwnik Andrzej jest bezradny wobec atomowych topspin闚 naszego Andrzeja. 3 - 1 dla "Naszego" (11-5, 11-6, 9-11, 11-9). Mecz uk豉da si znakomicie. Prowadzimy 4 - 0. Kolejne single rozgrywaj Czoga豉 z Pankiewiczem i Gom馧ka z Wydr. Sebastian po bardzo wyr闚nanym i emocjonuj帷ym meczu wygrywa 3 - 2 (8-11, 11-8, 11-9, 8-11, 13-11), daj帷 pi徠y punkt w meczu. Romek natomiast rozpoczyna sensacyjnie z Wilkiem wygrywaj帷 pierwszego seta 11-6. W kolejnych partiach lepszy jest ju Wilk, wygrywaj帷 2-11, 8-11, 12-14 daj帷 Cisowej pierwszy punkt w meczu. W tej chwili prowadzimy 5 - 1. Kolejny mecz wygrywa Sitkiewicz ze 安ierzewskim 3 - 1 (7-11, 11-3, 11-5, 11-7) daj帷 nam sz鏀ty punkt. W tej chwili nic z貫go nie powinno ju nam sie przydarzy. Jednak niespodziewanie Andrzej Wydra gra s豉bszy mecz z Cembal Maciejem i niestety przegrywa 1 - 3, a Sebastian nie ma 瘸dnych szans z Wilkiem przegrywaj帷 0 - 3. Zrobi這 si 6 - 3. Cisowa w tym momencie kalkuluje teoretycznie kto z nich z kim wygra i liczy na korzystny jeszcze wynik. Kolejny wa積y mecz gra Romek Gom馧ka z Pankiewiczem. Pewny swego Janek wygrywa seta 9-11. Robi si nerwowo. Kolejne dwie partie na korzy嗆 Romka 11-9, 11-6. Czwarty set zn闚 dla Janka 4-11. Zapowiada si emocjonuj帷y teibrek. Romek szybko odskakuje na kilka punkt闚 i wygrywa 11-6. Mamy si鏚my punkt! Kolejny mecz i 安ierzewski daje lekcj tenisa Sebastianowi.   0-3 dla Andrzeja. Na stole obok graj liderzy meczu Sitkiewicz-Wilk. Poziom meczu III ligowy. Wspania貫 akcje z jednej i drugiej strony. Top za top, jedno uderzenie pi瘯niejsze od drugiego. Sitkiewicz wychodzi na prowadzenie 2 - 0 (11-7, 14-12 mimo i przegrywa w tej partii 7-10!!!). Kolejne dwie zaci皻e partie dla Piotra Wilka (8-11, 8-11). Znowu teibrek. Ju nikt nie gra. Oklaskuj swoich zawodnik闚 po udanych partiach. Graj punkt za punkt. Ko鎍闚ka seta dla naszego Kuby. Wygrywa 12-10 i koniec meczu. Euforia i rado嗆 w naszej dru篡nie, smutek w鈔鏚 pokonanych. Wygrywamy z Cisow od bardzo dawna. Wspania造 mecz i wspania造 poziom. Pokaz dobrego tenisa z oby dw鏂h stron. Szkoda 瞠 tak to si u這篡這 z terminem meczu bo naprawd by這 na co popatrze. Na koniec sk豉dam podzi瘯owania mojej wspania貫j dru篡nie za ca造 sezon, bo mimo czasami przeciwno軼i losu nigdy mi nie odm闚ili przyjazdu na mecz .
Przed nami rozgrywki o puchar ligi. Zn闚 ci篹ki b鎩 z Cisow. Taki by wynik losowania i trzeba walczy. A przeciwnik b璠zie chcia si zrewan穎wa za pora磬 i wygra ten puchar. Ale my tanio sk鏎y nie sprzedamy. B璠zie walka, wielkie emocje gwarantowane. Dopisek redakcji: mecz pucharowy odb璠zie si w 鈔od 19 maja o gdz 18 w sali dru篡ny z Cisowej - zapraszamy wszytkich ch皻nych do obejrzenia tego ciekawego widowska.

2

OSTATNIA RUNDA ROZGRYWEK (zosta豉 jeszcze zaleg豉 5 kolejka)

sobota, 01 maja 2010 13:20

b4cfc686

PKTS Pietrowice - KS CIsowa

Taktyka jak opracowali鄉y na mecz z pretendentem do mistrzostwa naszej ligi KS Cisow czyli 豉wka rezerwowych dla naszych lider闚 Rafika i Grze鄂a, a  w wyj軼iowym sk豉dzie zagrali  Krzysiek Jawor w parze z Paw貫m K康zio陰 i Jakub K康zio豉 w parze z Dawidem ㄊczkowskim. Zagrywka ta pozwoli豉 nam na rozstawienie naszych zawodnik闚 z 豉wki na lider闚 dru篡ny Cisowej czyli Andrzeja 安ierzewskiego i Jana Pankiewicza. Pocz徠ek remisowo a idealnie jak zwykle zaprezentowali si Krzychu z Paw貫m kt鏎zy wygrali ju 3 mecz z rz璠u tym razem 3:0 z par S這ta Marek/Bry趾a Stefan. Z kolei pierwszy mecz deblowy zagrali Jakub z Dawidem przegrywaj帷 3:1 z par 安ierzewski/Pankiewicz.

Bezkonkurencyjny w tym sezonie 安ierzewski wygrywa 3:0 z Dawidem (11:13 ; 6:11 ; 9:11), a Pawe rozpracowuje Marka S這t i wygrywa 3:1 po 豉dnych topspinowych akcjach. Idealnie spisuje si tak瞠 Jakub ogrywaj帷 r闚nie 3:1 Stefana Bry趾. Na drugim stole pi瘯n walk toczy Krzysiek w konfrontacji z Pankiewiczem, atakuje zaciekle lecz ko鎍owka nale篡 do do鈍iadczonego zawodnika z Cisowej i Krzychu przegrywa 3:2 serwuj帷 kibicom tenis sto這wy w najlepszym wydaniu. Do gry wchodzi Rafik zast瘼uj帷 Paw豉 i po wyr闚nanym meczu ulega 3:0 (10:12 ; 8:11 ; 13:15) 安ierzewskiemu kt鏎ego atomowe ataki s nie do zatrzymania. Przegrywamy w tym momencie 3:4 w meczu ale ㄊczkowski wygrywaj帷 3:2 ze S這t doprowadza do remisu. Z rezerwy wchodzi Grzesiek zast瘼uj帷 Kub i daje lekcj gry Pankiewiczowi i wygrywa 3:1, a Krzysiek 3:2 szcz窷liwie wygrywa z Bry趾 i to my wychodzimy na prowadzenie 6:4 Cisowa dr篡 ju o losy meczu ale 安ierzewski radzi sobie ze Strojnym 3:0 (10:12 ; 9:11 ; 7:11) a Rafik nie znajduje sposobu na Pankiewicza i przegrywa 3:1 Obrana taktyka daje nam w zasadzie tylko jeden  ale jak瞠 wa積y punkt… Po meczu Dawida z Bry趾  3:1 na nasz korzy嗆 cieszymy si ju co najmniej z remisu, a ostatni mecz Krzy鄂a ze S這t przy ogromnej dawce dopingu naszych wiernych kibic闚 i pewna wygrana Krzycha 3:0 daje nam 8 punkt i wygrywamy po raz drugi w tym sezonie z KS Cisow prawdopodobnie odbieraj帷 im szans na ko鎍owy triumf tego sezonu.

Nie b璠 si ju rozwodzi nad postaw dru篡ny Cisowej i pozasportowych aspektach ich podej軼ia do gry w naszej lidze… bez komentarza pozostawi r闚nie spraw “zaginionych” i w dziwnych okoliczno軼iach odnalezionych rzeczy … Do rozegrania pozostaje nam ju tylko mecz przyja幡i z sympatyczn i zwariowan dru篡n Dream Teamu z K璠zierzyna :) Chcemy si zrewan穎wa za nieoczekiwan pora磬 na wyje寮zie i nie b璠zie 瘸dnej taryfy ulgowej z naszej strony :)

Ten mecz warty jest kr鏒kiego podsumowania. Brawa dla ch這pak闚 z Pietrowic, kt鏎zy pokazali 瞠 nie licz si pojedy鎍ze gwiazdy ale ca豉 dru篡na. 安ietna organizacja i profesjonalne podej軼ie te przynosz efekty. To potwierdzenie trzeciego miejsca i pokonanie dwa razy pretendenta do tytu造 czyli Cisowej maj wymiar wi瘯szy ni wygranie Ligi. Dodam jeszcze 瞠 tym meczem Cisowa pogrzeba豉 swoje szanse na mistrzostwo (drugi rok z rz璠u). Ju dzi gratulacje mo瞠my sk豉da ekipie Starego Ko幢a, kt鏎a dzi瘯i tej pora盧e rywala do tytu逝 ma ju trofeum w kieszeni.

Dream Team - Kantory "Progress"

relacja ze strony dru篡ny Dream Teamu:

Po ostatnim meczowym dramacie pojechali鄉y na ten mecz z Cerekwi bardziej na luzie. Za niesubordynacj i z豉manie zasad dru篡ny ze sk豉du wylecia Damian a w jego miejsce na ten mecz pojawi si ambitny Endrju.

Deble bez histori - obie nasze pary, zw豉szcza "Krzy鄂i" jako bez emocji i ch璚i szybko i g豉dko przegrywaj.

Single startuj kapitanowie Osa z Baryl. Nasz kapitan jest jednak ostatnio w znakomitej dyspozycji i udanie rewan簑je si do鈍iadczonemu Wiktorowi za mecz pierwszej rundy. Pewna gra, taktyka, kombinacje i 3:0 w cuglach. Na drugim stole Edek gra z Kupk. 安ietnie graj帷a m這dzie tym razem g鏎 i w meczu 3:1 dla gospodarzy. Potem walczy zaczynaj Endrju (軼i庵ni皻y awaryjnie z kort闚 po numerze Damiana) i 鑿ik豉. Nie daj jednak rady cho Cwik豉 po wygranym secie i prowadzenieniu w 3 10:6 by chyba za pewny wygranej no i  sta這 si odwrotnie. W meczu 5:1 i widmo szybkiej pora磬i. Jednak Osa z Edkiem porywaj dru篡n. Edek w super meczu pokonuje Baryl a to sztuka nie lada. Osa bierze rewn na m這dzie篡 a konkretnie na Mariuszu Kupce i po 鈍ietnej grze wygrywa 3:0. Ozdob tego meczu by豉 jedna z akcji po kt鏎ej ca豉 sala bi豉 brawa na stoj帷o. D逝ga wymiana w ataku, lob ze szczebli na drabinkach, kontry, ponowienie atak闚 - poezja pingla. W meczu 5:3. Walczy Endrju. Jego pasja i zaanga穎wanie budz podziw. Przegrywa po minimalnych b喚dach w ko鎍闚kach ale jego bojowy duch udziela si wszystkim. 鑿ik豉 wyra幡ie podra積iony pierwsz pora磬 w boju o wszystko pokonuje w tie breaku Lipczyka i jest 6:4. Zmiana par 鑿ik豉 musi zosta przy stole i gra z Kupk a Osa z Lipczykiem. Osa szybko rozpracowywuje zm璚zonego i wkurzonego po przegranej z 鑿ik豉 Lipczyka a nasz rozp璠zony Zawisza robi bezcenny punkt w meczu z najlepszym dotychczas zawodnikiem go軼i. Remis w meczu 6:6! Andrzej gra z Baryl i cho zn闚 jest blisko to jednak "chytry lis" pingla czyli Pan Baryla wygrywa. Los meczu w r瘯ach Edka. Gra ostatni mecz z Tobiaszem Herdzinem. Pierwszy set nerwowy ale Edek to bundesliga. Po zepsutym starcie (by這 5:2 dla najm這dszego nowego gracza Cerekwi) Edward szybko bierze si do pracy i po mistrzowskiej ko鎍闚ce wygrywa seta. Z ka盥 pi趾 tego meczu wyra幡ie si rozkr璚a i powoli dominuje przy stole. Trzeci set to popis. Przy naszych brawach gra jak w transie. Raz, dwa, trzy, cztery, pi耩, sze嗆, siedem, osiem do zera a set w cuglach wygrany do 2 i ju wiemy 瞠 mamy remis. Rado嗆 wielka i chumory na d逝gi weekend zapewnione. Brawa dla ca貫j dru篡ny - pokazali鄉y charakter, ambicj i dobr gr. Wielkie dzi瘯i Edziu. Wielkie dzi瘯i 鑿ik豉. Wielkie dzi瘯i Endrju.

534e2843

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI - DRU玆NA PIETROWIC POKONAx EKIP FLORIANA AZOTY 8:6. TYM SAMYM CHΜPAKI Z POGRANICZA W PIERWSZYM ROKU START紟 MOG SI JU CIESZY Z BR╴OWEGO MEDALU NASZEJ LIGI. BRAWA I GRATULACJE. SUKCES JEST TYM WI艼SZY 浩 JEST TO W ZASADZIE PIERWSZE MIEJSCE ZARAZ PO BEZKONKURENCYJNYCH W TYM ROKU EKIPACH Z CISOWEJ I STAREGO KO昭A

opis meczu ze strony dru篡ny PKTS Pietrowice

Takich nerw闚 i emocji jak we wczorajszym meczu z Florianem Azoty jeszcze nie bylo… Pocz徠ek bez niespodzianek jak zwykle na remis…  Przy kolejnej z rz璠u pora盧e Rafika i Grze鄂a, kt鏎zy prowadz帷 2:0 oddaj inicjatyw przeciwnikom i przegrywaj 3:2, rewelacyjnie spisuje si nasza nowa para deblowa Pawe i Krzychu kt鏎zy w podobnych okoliczno軼iach wygrywaj 3:2 z par Ko這dziejski/Piechota. Gry singlowe zaczynaj Rafik  z Blakiem i Grzesiek z Ko這dziejskim i kolejny podzia punkt闚 gdy Grzesiek bez pomys逝 na gr przegrywa 3:1 a Rafik bez najmniejszych problem闚 pokonuje Blaka 3:0 W pierwszej czw鏎ce nieco odmienione ustawienie Krzycha i Paw豉, procentuje wygran Krzy鄂a 3:0 z D帳rowskim, a Pawe po do嗆 dobrym meczu przegrywa 3:1 z Oko雟kim i zn闚 mamy remis w meczu 3:3 Bezkonkurencyjny w tym dniu Ko這dziejski ogrywa 3:1 Rafika a Grzechu Blaka 3:0 i mamy remis 4:4 Gra toczy si punkt za punkt i ka盥y gra ze 鈍iadomo軼i, 瞠 tocz帷y si mecz mo瞠 decydowa o ko鎍owym rozrachunku w tym sezonie. Punkt dla dru篡ny Floriana dorzuca Oko雟ki w starciu z Krzy鄂iem 3:1, a Pawe po bardzo s豉bej jak na swoje mo磧iwo軼i grze szcz窷liwie wygrywa 3:2 mecz z D帳rowskim i w dalszym ci庵u ka盥y ma szanse triumfowa tego wieczoru. Do ko鎍a spotkania pozostaj 4 pojedynki i tak Ko這dziejski niczym profesor kompletuje hattricka pokonuj帷 Krzy鄂a, a szala zwyci瘰twa zostaje prawdopodobnie przechylona w trzecim secie przy stanie 1:1 w meczu- Krzysiek maj帷 dwie pi趾i setowe ostatecznie przegrywa tego seta 17:15 a p騧niej ca造 mecz 3:1 Na drugim stole Rafik walczy z Oko雟kim i przy stanie 1:1 w setach prowadzi ju w kolejnym 10:4 daje si doj嗆 rywalowi ale  szcz窷liwie wygrywa na przewagi 18:16 a w kolejnym secie nie pozostawia ju z逝dze i daje nam 6 jak瞠 wa積y punkt. Remis 6:6 a na placu gry rozstrzygaj帷e partie serwuj Pawe i Grzechu, bardziej emocjonuj帷a walka w kt鏎ej nasi przeciwnicy upatruj jeszcze szans na remis w ca造m meczu to pojedynek Paw豉 z Blakiem. Pawe wygrywa jednak 3:1 notuj帷 najlepszy punktowo wynik w sezonie, a na drugim stole Grzesiek wygrywa z D帳rowskim 3:1 i wygrywamy po szcz窷liwej dla nas ko鎍闚ce 8:6 !!!! Emocji by這 co nie miara a rozp璠zony PKTS Pietrowice dzi瘯i tej wygranej ma ju praktycznie zapewnione miejsce na podium na co wielki wp造w ma postawa ca貫j dru篡ny, kt鏎a z meczu na mecz tworzy coraz lepszy kolektyw. Na koniec wspomn jeszcze 瞠 by z nami na meczu Kuba, kt鏎y nie mia okazji zagra przeciwko Florianowi, ale mam nadziej, 瞠 nie by to dla niego zmarnowany czas i obserwuj帷 mecz z 豉wki rezerwowych wyni鏀 jakie wnioski a w zbli瘸j帷ym si w meczu z Cisow b璠zie mia szans to wykorzysta :)

Dream Team - Kantory Progress K-Ko幢e

opis ze strony dru篡ny Dream Teamu

Do tego meczu przyst徙ili鄉y z ch璚i rewan簑 za straszn pora磬 jakiej doznali鄉y w pierwszej rundzie. Deble po raz kolejny na remis. Tym razem jednak to Osa z 鑿ik豉 bior sprawy w swoje r璚e i 豉two ogrywaj par Szlachin/Hamerla.

Single rozpoczyna bojowo tego dnia nastawiony Osa z do鈍iadczonym Dembo鎍zykiem. Tylko jeden set nerwowy a potem ju klasa naszego kapitana i szybkie 3:1. Nie mog這 by inaczej. Prowadzimy w meczu 2:1. C騜 z tego skoro Damian ulega Szlachinowi i w meczu remis. Zawsze mo瞠my jednak liczy na Edka. Gra on z najstarszym zawodnikiem ligi Malcherem. G豉dkie 2 sety wygrane po kt鏎ych nast瘼uj nerwowe 2 przegrane. Tie break. Klasa Edka jest jednak mistrzowska. Gra swoje i wygrywa. Prowadzimy w meczu z nadziejami na dobry wynik. 鑿ik豉 gra super mecz z Pierzcha陰. Niesamowita i wyr闚nana walka z najlepszym tego dnia zawodnikiem go軼i. 鑿ik豉 prowadzi i zwyci皻wo juest tu tu. Pi瘯ny mecz. Dobra gra ale minimalne w ko鎍闚ce 5 seta o dwie akcje lepszy rywal. W meczu remis. Damian gra z Dembo鎍zykiem. Pan z "daszkiem" wykorzystuje nerwy G鏎ala i z seta na set wr璚z rozbija naszego zawodnika (w setach kolejno najpierw wszystko ok i 11:6 potem 10:12 i zaczyna si panika 8:11, 5:11). Go軼ie obejmuj prowadzenie w meczu. Na plac wkracza Osa i wkurwiony pora磬 Damiana jak w transie pokonuje Szlachina 3:0 daj帷 mu ugra zaledwie 18 ma造ch punkt闚 w ca造m meczu. Remis w protokole 4:4. Edek podejmuje walk z rewelacyjnym tego dnia Pierzcha陰 ale ulega. Dramat prze篡wa jednak nasz MVP z poprzedniego meczu 鑿ik豉. Pan Franciszek swoj prost gr doprowadza go do "szewskiej pasji". B陰d za b喚dem goni b陰d. Dopiero w ko鎍闚ce 3 seta 鑿ik豉 reguluje celownik i zaczyna trafia prostymi atakami. Jest jednak o kilka pi貫k za p騧no. Popularny "Baltazar" pokonuje naszego "Zawisz" i w meczu Kantory odskakuj nam 4:6. Edek si nie poddaje. Na niego mo積a liczy zawsze i wsz璠zie. Punktuje z bardzo dobrym rywalem Grzesiem Szlachinem. Jest nadzieja. Osa gra z Pierzcha陰 a Damian z Franciszkiem. Osa walczy, s nerwy, niepotrzebne k這tnie, lataj p這tki, atmosfera napi璚ia do granic mo磧iwo軼i. W ko鎍u decyduj帷y tie-break. Osa pi瘯nie odskakuje na 4:0 i ju jest w ogr鏚ku. ALe Adrian i ca豉 dru篡na Kantor wiedzia豉 o co idzie stawka. Kapitan go軼i nie za豉muj si a wr璚z zaczyna gra coraz lepiej. Szybko odrabia straty a w ko鎍闚ce ju bezb貫dnie ko鎍zy pi趾i i wygrywa ten bardzo wa積y i nerwowy mecz. Na drugim stole ju mniej ciekawie. Pan Franciszek zla  Damianka i pokaza nam 瞠 "dziadki" (w pozytywnym znaczeniu tego s這wa odnosz帷ego si do kochanych przez wszystkich rodowitych dziadk闚) te potrafi. NAjstarsi zawodnicy go軼i udowodnili po raz kolejny 瞠 ping pong to gra dla wszystkich. Najwa積iejsza jest gra g這w i najmniej liczy si sprz皻, kondycja, sprawno嗆 fizyczna czy inne sk豉dniki. Brawa. Szczere gratulacje dla go軼i. Przeprosiny za niepotrzebne nerwy.

Polska Cerekiew - LZS Stare Ko幢e

opis meczu dzi瘯i uprzejmo軼i i zaanga穎waniu kapitana Starego Ko幢a Sebastiana Czoga造: